Neohodnoceno

Kulovnice opakovací Sabatti STR .308 Win

Taktická opakovací kulovnice Sabatti STR v ráži .308Win

Na dotaz
Kód: 301013
Značka: Sabatti
62 990 Kč
Kategorie: Kulové
Záruka: 2 roky

Model taktické opakovací kulovnice STR spadá do kategorie kulovnic určených pro absolutně precizní střelbu. Vývrt hlavně je se systémem MRR (Multi-radiálním vývrtem hlavně). Tato inovativní technologie zajišťuje vyšší přesnost, delší životnost hlavně, jednodušší číštění a mnohem vyšší rychlost střely. Hlaveň je za studena kovaná, což zaručuje stabilní soustřel s minimálnimi odchylkami.

Nový Multi-radiální vývrt umožňuje mnohem vyšší rychlost střely bez působení extrémních tlaků na samotnou střelu. Díky přísným výrobním normám bylo u Multi-radiálních vývrtů dosaženo vynikajícího soustřelu. Průměr hlavně činí 22 mm, přičemž ústí hlavně lze díky závitu osadit kompenzátorem zpětného rázu pro ještě přesnější výstřel.

Závěr se dvěma ozuby, které zaručují příjemný a plynulý chod, je opatřen měnitelnou taktickou kličkou. Hlíníková lícnice je plně stavitelná a navíc sklopná, pro skladnější rozměry během přepravy. Horní část hlavně, stejně jako přední část předpažbí jsou osazeny picatinny lištami pro uchycení libovolného příslušenství. Zásobník je na 10 ran. 

Dostupné ráže:

  • 260 Rem.
  • 6,5x47 Lapua
  • 6,5 Creedmoor
  • 308 Win.

 

Technické parametry
 Délka hlavně  66 cm 
 Celková délka  114 cm
 Kapacita zásobníku  10 nábojů
 Celková hmotnost  6,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: