Neohodnoceno

Broková kozlice Fair Fossari CRX9 12/76

Sportovní broková kozlice FAIR Fossari CRX9 ráže 12/76

Na dotaz
Kód: 132563
Značka: Fair
94 800 Kč
Kategorie: Zbraně
Záruka: 2 roky

Verze brokovnice FOSSARI CRX9 SPORTING jsou určeny pro ty, kteří hledají špičkovou zbraň vyrobenou podle nejnovějších poznatků. Dřevo je opracováno s nejvyšší profesionalitou, má velké rýhování na třech místech úchopu, zatímco hlavně jsou vedle patentované výrobní technologie XBORES® a dlouhého náběhového komorového kužele X-CONES® vybaveny výměnnými choke TECHNICHOKE® HPS5 (délka cca 90 mm / 3,54"). Vyjímatelný spoušťový mechanismus je klasická volitelná jednospoušť s manuální pojistkou.

Nová řada zbraní F.A.I.R. Fossari® v sobě spojuje nejpokročilejší technologická řešení, jaká jsou v uzamykání systémem BOSS možná, a to z hlediska funkcí, rozměrů, vyvážení a hmotnosti. Vše bylo navrženo s maximální profesionalitou, aby byly uspokojeny technické potřeby každého střelce, ať už je to začátečník nebo profesionál.

Myšlenka na vytvoření řady Fossari® vychází z potřeby vytvořit špičkovou sportovní zbraň, Přes 50 let vytváříme brokovnice vhodné pro lov i sportovní střelbu, ale s Fossari® jdeme ještě o krok dál, abychom naše zákazníky z řad střelců posunuli na vyšší úroveň a zajistili jim výkon, soustředění a duševní pohodu, které tento sport vyžaduje.

 

Pouze osobní odběr s platným ZP, nelze zaslat poštou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu