Neohodnoceno

olej na zbraně Gunshield BFG 200ml spray

Multifunkční mazací spray Gunshield BFG pro údržbu zbraní, 200 ml

Skladem (14 ks)
Kód: CLP_003
Značka: Gunshield
220 Kč
Kategorie: Údržba zbraní - Čištění
Záruka: 2 roky

Olej BFG GUN OIL GUNSHIELD™, 200ml

BFG GUN OIL je speciální směs vysokojakostních olejů a dalších aditiv. Je určen pro mazání a údržbu kovových dílů všech druhů zbraní. GUNSHIELD™ BFG GUN OIL má odmašťovací a mycí schopnost, vysokou vzlínavost, výborně proniká i do malých mezer, jako jsou např. těsné kluzné části závěrů zbraní, spoušťových mechanismů atp. Narušuje a rozpouští korozi. Současně vytváří protikorozní vrstvu, která má excelentní dlouhodobé kluzné vlastnosti. Prostředek částečně zasychá, takže po aplikaci zvyšuje svoji viskozitu, dále nestéká a vytváří na povrchu tenký ochranný film.

Metody aplikace

Multifunkční olej GUNSHIELD™ BFG GUN OIL lze aplikovat natíráním, tamponováním, stříkáním, ponorem atd. Prostředek lze ve většině případů libovolně kombinovat s provozními oleji, vazelínami i jinými konzervačními prostředky.

Příklady použití

Mazání a ochrana zbraňových systémů, ručních zbraní, nožů, ale také nářadí, strojírenských výrobků atp. Čištění a mazání kluzných a valivých součástí, včetně ložisek. Uvolňování zatuhlých spojení, především šroubových, a jejich ochrana před šířením koroze. Všude tam, kde se používají pro mazání nebo protikorozní ochranu oleje.

Výhody

Několik funkcí v jednom prostředku. Vysoká mazací a čistící schopnost integrovaná s ochrannou účinností a narušováním koroze, při nízké spotřebě. Relativně dlouhodobé protikorozní ochranné působení, široké meze mísitelnosti s konzervačními prostředky. Díky své vzlínavosti se dostane i do jinak nepřístupných prostor. Jakmile dojde k částečnému uschnutí, prostředek již nestéká.

  • Aplikátor: Tryska
  • Vyvinuto a vyrobeno v České Republice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu